Hakkımızda

Hakkımızda

Geopay , 2012 yılında ticari faaliyetlerine başlamıştır.

Kurulduğu yıldan bu yana teknolojik, ekonomik, çevreci ve uzun ömürlü ürünleri pazara sunmakta, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. 

 

Geopay , Uşak Organize Sanayi Bölgesi’nde  son teknolojiye sahip tesislerde ,  aylık 1.200.000  m² kapasite ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek 10 metre ende , ISO 9001:2008  Kalite Yönetim Sistemi altında  Nonwoven Geotekstil üretimi  yapmaktadır.


Isı, ses, su yalıtımı konularında  sektöründeki lider üretici firmaların temsilciliklerini yaparak, yurtiçi ve yurtdışında satış ve uygulama hizmeti vermektedir.

 

Alt yapıdan binaya , yalıtımdan geosentetiklere  kadar geniş bir yelpazedeki ürünlerin satış ve uygulamasını yapan Geopay , yer aldığı tüm projelerde müşterilerine sunduğu hizmet ve kalitesi ile ön plana çıkmaktadır.

 

Dünya üzerindeki  birçok ülkeye , Orta Doğu ve Türkî Cumhuriyetler başta olmak üzere 14 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir.

Geopay , yapı sektöründe doğru analiz, kaliteli ürün ve yerinde uygulama seçenekleriyle her zaman müşterilerinin yanında güvenilir bir çözüm ortağı olmaktadır.

 

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading